Rüyada Nahivci Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Nahivci Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Nahivci Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Nahivci görmek ile alakali tabirler, Rüyada Nahivci görmek ne anlama gelir? Rüyada Nahivci nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Nahivci dini rüya tabirlerinde Nahivci anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Nablusi Rüya Tabirleri : Rüyada nahivciyi görmek, sözü bezetip güzel konuşmaya delalet eder. Bazı kere nahivciyi görmek, şerre, dövülmeye ve yalandan söz dizdirmeye ve iftiraya delalet eder.
Rüyada nahivciyi gören kimse eğer sözü zayıflatıp çürüten kimse ise, doğruluk ve Hak tarafına geçer, onunla şöhret kazanır. Kafir ise Müslüman, günahkar ise tevbe eder.
Uyanıkken «T» harfini telaffuz edemeyen yahut bir kelimede «F» harfini ezmeksizin söyleyemeyen, ya da dişi kırık olduğundan dolayı «S» harfini telaffuz edemeyerek «peltek» «S» şeklinde telaffuz eden, ya da mesela, «ev» diyecek yerde «ey» diyerek «v» yerine «y» şeklinde telaffuz eden, yahut konuşma esnasında bazı harfleri ağzından düşüren veya bazı harfi söyleyeyim derken başka bir harf söyleyen ya da dilsiz olarak konuşmaya muktedir olamayan kimsenin rüyada nahivci olarak düzgün söz söylemesini görmesi, fakirlikten zenginliğe, hastalıktan şifaya, şiddet ve mihnetten kurtulmaya delalet eder.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna