Rüyada Uyuşukluk Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Uyuşukluk Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Uyuşukluk Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Uyuşukluk görmek ile alakali tabirler, Rüyada Uyuşukluk görmek ne anlama gelir? Rüyada Uyuşukluk nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Uyuşukluk dini rüya tabirlerinde Uyuşukluk anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Nablusi Rüya Tabirleri : Rüyada elinin veya azasından bir yerinin uyuştuğunu görmek, tabirde o azanın nispet edildiği ve kendisinden de arzu ettiği bu şey hususunda yardımı terk eden ve onu rezil ve rüsva eden bir adama delalet eder.


Diyanet Ruya : Rüyanızda vücudunuzun herhangi bir tarafın uyuştuğunu görmeniz; o azanın tabir edildiği biçimde yorumlanır. I başka tabire göre de size vaad edilen yardımın artık gelmeyeceği işaret eder.


İhya Rüya Tabirleri : İnsan vucudunun bir organının uyuşması, bu azanın delalet ettiği hususlarda insanı yardımsız ve desteksiz bırakan kimseye delalet eder. ( Hangi azanız uyuştu ise, o maddeden hareketle tabiri yapılmalıdır.)


MollaCami Tabiri : Rüyada elinin veya azasından bir yerihin uyuştuğunu görmek,tabirde o azanın nispet edildiği ve kendisinden de arzu ettiği bu şey hususunda yardımı terk eden ve onu rezil ve rüsvay eden bir adama işarettir.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna