Rüyada Uyuklamak Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Uyuklamak Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Uyuklamak Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Uyuklamak görmek ile alakali tabirler, Rüyada Uyuklamak görmek ne anlama gelir? Rüyada Uyuklamak nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Uyuklamak dini rüya tabirlerinde Uyuklamak anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Nablusi Rüya Tabirleri : Rüyada uyuklamak, korkudan emin olmaya, asi için tevbeye, kafir için de hidayete delalet eder. Uyuklamak, fakirlikten zenginliğe, eğer halk kıtlık ve pahalılık yahut bir düşmandan korku içinde ise, Allahü Teala Hazretlerinin onlardan o belaları defetmesine ve düşmanlarına onları galip getirmesine delalet eder.


İhya Rüya Tabirleri : Korkudan emin olmaya, hidayet bulmaya, yoksulken zengin olmaya, kıtlık ve umumi musibetlerden kurtulmaya delalet eder.


MollaCami Tabiri : Rüyada uyuklamak, korkudan emin olmaya, asi için tövbeye,kafir için de hidayete işarettir. Uyuklamak, fakirlikten zenginliğe, eğer halk kıtlık ve pahalılık yahut bir düşmandan korku içinde ise, Allah-u Teala Hazretlerinin onlardan o belaları defermesine ve düşmanlanna onları galipgetirmesine işarettir.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna