Rüyada Usta Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Usta Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Usta Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Usta görmek ile alakali tabirler, Rüyada Usta görmek ne anlama gelir? Rüyada Usta nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Usta dini rüya tabirlerinde Usta anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Nablusi Rüya Tabirleri : Rüyada ustayı görmek, fakirlik ve zenginliğe delalet eder. Bazan yolculuk ve geçim hususunda tereddüt etmeye ve başkasının üzüntü ve kederini almakla beraber sabır ve sebat etmeye delalet eder. Bazan sözleri birleştirmeye ve onları güzelleştirmeye veya helali haramla karıştıran kimselere delalet eder.
Bazan —hiç bir iş yapmayan— ustayı görmek, faydalanılacak bir şeyde insanların bazısını bazısına teşvik eden kimseye delalet eder. Eğer bir şey yaptığı görülürse, her şeyi hakkiyle yapan Cenab-ı Haklan iradesine ve yapılan yerde Allah (C.C.) tarafmdan bir şeyin vaki olacağına delalet eder. Ustanın üzerine toz ve topraktan bir şey düşerse, o ustanın o işten toz ve toprak miktatınca faydalanmasına delalet eder^ Eğer toz ve topraktan üzerine bir şeyler düşmemişse çalışmasından onun fayda görmeyeceğine delalet eder.
Bir kimse rüyada bir ustayı, ev ve duvarları temelinden söktüğünü ve bazısını bazısına karıştırdığını görse, o yer halkı arasında irki-lecekleri bir durumun vaki olacağına veya onların öleceğine delalet eder. Eğer ustayı, keserle bir şey yonttuğunu görse, onun bu fiili — ister hayır ister şer olsun — Allah (C.C.) "m fiiline delalet eder. Keser ve rende gibi şeyler insanları kendi tarafına celbeden her şeyin aslma ve özüne nüfuz etmeye delalet eder.


Diyanet Ruya : Bir kimsenin rüyasında bir ustayı çalışırken görmesi; o senin hayatta yaptığı işlerden istifade edeceğine, kişinin rüyasında bir ustanın çalışmayıp boş durduğunu görmesi; bu rüyanın aksi ile tabir edilir.


İhya Rüya Tabirleri : Usta görmek, insanların arasını meşru yöntemlerle bulan kimseye, Ustanın bir şeyi yapması hayra, yıkması şerere; Bir ustayı keser, rende ve başka bir aletle çalışırken görmek fayda ve menfaate, gerçek fail olan Allah Teala'nın yaptırımlarına ve önemli biir hadisenin meydana gelmesine, Usta çalışmıyorsa, bir işe bazı kimseleri teşvik etmeye delalet eder.


MollaCami Tabiri : Rüyada ustayı görmek, fakirlik veya zenginliğe işarettir.Bazen yolculuk ve geçim hususunda tereddüt etmeye ve başkasının üzüntü ve kederini almakla beraber sabır ve sebat etmeye işarettir. Bazen de helali haramla karıştıran kimselere işarettir.Bazen (hiç bir iş yapmayan) ustayı görmek, faydalanılacak bir şeyde insanların bazısını bazısına teşvik eden kimseye işarettir.Ustanın üzerine toz ve topraktan bir şey düşerse, o ustanın o işten toz ve toprak miktarınca faydalanmasına işarettir. Eğer toz ve topraktan üzerine bir şeyler düşmemişse çalışmasından onun fayda görmeyeceğine işarettir.Bir kimse rüyada bir ustayı, ev ve duvarları temelinden söktüğünü ve bazısını bazısına karıştırdığını görse, o yer halkı arasında irkilecekleri bir durumun vaki olacağına veya onların öleceğine işarettir.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna