Rüyada Rüya Meleği Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Rüya Meleği Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Rüya Meleği Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Rüya Meleği görmek ile alakali tabirler, Rüyada Rüya Meleği görmek ne anlama gelir? Rüyada Rüya Meleği nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Rüya Meleği dini rüya tabirlerinde Rüya Meleği anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Nablusi Rüya Tabirleri : Rüyada, rüya meleğini görmek, müjdeye, ferahlığa vadini yerine getirmeye, hayata, yolculuğa, yolculuktan dönmeye, evlenmeye, çoluk - çocuğa, memuriyete ve yardıma delalet eder.
Rüya meleği, rüyayı görene bir şey veya bir haber verse, o şey meydana gelir. Çünkü rüya meleği, o gibi işlere memurdur. Rüya meleğini görmek, melike tercümanlık yapmaya ve onun sırlarına vakıf olmaya delalet eder.
Bazan da rüya meleğini görmek, asalet ve tıbba ve keşfiyat ilmine vakıf olmaya, terbiyeci ve öğretmen gibi yazı tahtası ve sayfaya bakan birisine dikkatlice bakmaya yahut bir yazıyı istinsah etmeye delalet eder.


İhya Rüya Tabirleri : Rüya meleğini görmek memuriyete, yardım görmeye, yolculuğa ve yolculuktan dönmeye, evlenmeye, çoluk cocuğa, sözünü yerine getirmeye, müjde ve sevince; melike ( devlet başkanına) tercümanlık yapmaya ve onun sırlarına vakıf olmaya, öğretmen ve mürebbiye, kkeşif ilimlerine ve tıbba vakıf olmaya, asalet sahibi olmaya; Bu meleğin bir şey vermesi yahut bir haber vermesi ayniyle meydana gelmesine delalet eder.


MollaCami Tabiri : Rüyada, rüya meleğini görmek, müjdeye, ferahlığa sözünüyerine getirmeye, hayata, yolculuğa, yolculuktan dönmeye, evlenmeye, çoluk-çocuğa, memuriyete ve yardımlaşmaya işarettir.Rüya meleği, rüyayı görene bir şey veya bir haber verse, o şey meydana gelir. Çünkü rüya meleği, o gibi işlere memurdur. Rüya meiegini görmek, hükümdara tercümanlık yapmaya ve onun sırlama vakıf olmaya işarettir.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna