Rüyada Vekalet Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Vekalet Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Vekalet Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Vekalet görmek ile alakali tabirler, Rüyada Vekalet görmek ne anlama gelir? Rüyada Vekalet nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Vekalet dini rüya tabirlerinde Vekalet anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Nablusi Rüya Tabirleri : Rüyada vekil olduğunu gören kimsenin, üzerinde birtakım günahların toplanmasına delalet eder. Vekalet, zenginliğe ve başkasının malik olacağı ve onun mülküne ilave olunacak şeye nezaret etmeye, eğer vekil bırakılan hasta ise, öleceğine, sağlamsa hastalanacağına delalet eder. Çünkü vekalet, malı tasarrufta müvekkilin yerine geçer.
Rüyada vekalet eden kimse, eğer rütbe ve makam elde etme arzusunda ise, bu arzusu hasıl olur.


Diyanet Ruya : Rüyanızda bir kimseye vekil olduğunuzu veya bir baş­kasına vekâlet verdiğinizi görmeniz; çevrenizin artık size itimat etme­diğine, bundan dolayı kendi işlerinizi başkalarına havale etmeden biz­zat kendiniz yapmanız lazım geldiğine delalet eder.


İhya Rüya Tabirleri : vekil olduğunu görmek üzerine borç ve sorumluluk almaya, Vekalet bazen başkasının varlığı üzerinde yaptırımda bulunmaya yahut zenginliğe, Sağlıklı kimsenin vekil olması hastalanmaya, hastanın vekil olması vefat etmesine, Bir göreve istekli ve bu işe ehill olan kimsenin birine vekil olduğunu görmesi, arzu ettiği görevi elde etmesine; Birine vekalet vermek emekliye ayrılmaya, isitirahate çekilmeye ya da yolculuğa çıkmaya; Vekil olmak bazen iyilerin yahut bid'at ehli kimselerin yolundan gitmeye, Vekil olan birini görmek günah kazanan kimseye delalet eder.


MollaCami Tabiri : Rüyada vekil olduğunu gören kimsenin, üzerinde birtakım günahların toplanmasına işarettir. Vekalet, zenginliğe ve başkasımn malik olacağı ve onun mülküne ilave olunacak şeye nezaret etmeye, eğer vekil bırakılan hasta ise, öleceğine, sağlamsa hastalancağına işarettir.Rüyada vekalet eden kimse, eğer rütbe ve makam elde etme arzusunda ise, bu arzusu hasıl olur.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna