Rüyada Vasiyet Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Vasiyet Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Vasiyet Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Vasiyet görmek ile alakali tabirler, Rüyada Vasiyet görmek ne anlama gelir? Rüyada Vasiyet nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Vasiyet dini rüya tabirlerinde Vasiyet anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Nablusi Rüya Tabirleri : Rüyada bir kimsenin, malını bir adama vasiyet etmesi, o kimse ile o adam arasında vaki olacak iyilik, yardım, sebep, birleşme ve birbirlerine kavuşmaya, eğer aralarında kin ve düşmanlık varsa onların barışmalarına veya bir şehirde toplanmalarına delalet eder.


İhya Rüya Tabirleri : Malını bir kimseye vasiyet etmek, o kimse ile aralarında bir münasebetin - iyilik, yardım, iş akdi, uzlaşma, barışma, kavuşma, barışma vs.- meydana gelmesine yahut bir yerde buluşmaya; Vasi tayin etmek, birine görev ve vekalet vermeye; Vasi (tayin) edilddiğini, birinin kendini vasi yaptığını görmek, kendine bir işin havale edilmesine, verilen haberin doğruluğuna, bilgi ve itibar sahibi olmaya, krkını geçmiş ve Allah'ın ,c.c.- himayesinde bulunmaya delalet eder.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna