Rüyada Üflemek Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Üflemek Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Üflemek Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Üflemek görmek ile alakali tabirler, Rüyada Üflemek görmek ne anlama gelir? Rüyada Üflemek nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Üflemek dini rüya tabirlerinde Üflemek anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Nablusi Rüya Tabirleri : Rüyada ateşe üflemek, fitneye delalet eder. Yere üflemek, sırları keşfetmeye ve sır saklamayan kimseye sır söylemeye delalet eder.
Bir kimse rüyada bir kadının fercine üflediğini görse, Hz. Meryem'in kıssasına göre, o kadının hamile olmasına delalet eder. Et v.s. gibi şeyleri pişirmek için üflemek, menfaat kasdıyla bir şeyi tahrik etmeye delalet eder.
Rüyada üflemek, pişirmek için olmayıp, çocuğa da delalet etmezse, üzüntü ve kedere delalet eder.
Sura üflenmesi, salih kimselerin kurtuluşuna, onu işitmek de muzdarip edecek haberleri işitmeye delalet eder. Eğer surun sesini sadece rüya sahibi işitirse, bazan o haberler sadece kendisine aittir, bütün halk işitirse, haberlerinde bütün halka ait olmasına delalet eder.
Ikinci suru işitmek, geçiminin devamına, gizli şeylerin ve sırların meydana çıkmasına, hastanın iyileşmesine, hapisin hapislikten kurtulmasına yahut misafirlerin toplanmasına delalet eder.


İhya Rüya Tabirleri : Ateşe üflemek fitneye; Bir şeyi pişirmek için ateşe üflemek rızık için gayret sarf etmeye, çıkar amacıyla bir şeyi tahrik etmeye; Yere üflemek sır keşfetmeye yahut sır saklayan kimseye sır söylemeye, Kadının fercine üflemek onun hamile kalmasına, Üflemekk bazen üzüntü ve keder delalet eder. ( Kıyamet ve Diriliş Surunün üfürülmesi için Bakınız; İsrafil-a.s.-)


MollaCami Tabiri : Rüyada ateşe üflemek, fitneye işarettir.Yere üflemek, sırları keşfetmeye ve sır saklamayan kimseye sır söylemeye işarettir. Et vs. gibi şeyleri pişirmek için üflemek, menfaat kasdiyla bir şeyi tahrik etmeye işarettir. Rüyada üflemek, pişirmek için değilse üzüntü ve kedere işarettir. Şura üfleninesi, salih kimselerin kurtuluşuna, onu işitmek de muzdarip edecek haberlen işitmeye işarettir.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna