Rüyada Itikaf Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Itikaf Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Itikaf Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Itikaf görmek ile alakali tabirler, Rüyada Itikaf görmek ne anlama gelir? Rüyada Itikaf nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Itikaf dini rüya tabirlerinde Itikaf anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Nablusi Rüya Tabirleri : Rüyada itikaf, itikaf edilen yer üzerine delalet eder. Kilisede itikaf ettiğini gören kimse, nefsini zina eden bir kadına meylettirir. Camide itikaf ettiğini gören ise, kendisini hayır işlerinde kullanır, yahut namuslu bir kadına talip olur. Bir dükkanda itikaf ettiğini görse^ maişet ve geçimi için uğraşır.


İhya Rüya Tabirleri : Camide itikafa girdiğini görmek hayır ve iyiliğe sarılmaya, terkedilmiş sünnetleri ihya ederek şehidlik ecri almaya yahut namuslu bir kadına talip olmaya, Kilisede itikafa girmek zina yapan bir kadına meyletmeye, İşyerinde itikafa girdiğini görmek kendinni geçim ve kazanca vermeye, ahireti önemsememeye delalet eder.


MollaCami Tabiri : Kilisede itikaf ettiğini gören kimse erkekse, nefsini zina eden bir kadına meylettirir. Camide itikaf ettiğini gören ise, kendisini hayır işlerinde kullanır yahut erkekse namuslu bir kadına talip olur.Bir dükkanda itikaf ettiğini görse, maişet ve geçimi için uğraşır.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna