Rüyada Işten Çıkarılmak Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Işten Çıkarılmak Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Işten Çıkarılmak Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Işten Çıkarılmak görmek ile alakali tabirler, Rüyada Işten Çıkarılmak görmek ne anlama gelir? Rüyada Işten Çıkarılmak nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Işten Çıkarılmak dini rüya tabirlerinde Işten Çıkarılmak anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Nablusi Rüya Tabirleri : Rüyada birisini işinden çıkarmak, hanım için verilen talaktır veya bir san'attan diğer bir sanata geçmektir. Kadından yapılan azil (korunma) rüya sahibinin malında israf yaptığına ve çoluk çocuğunu mahrum etmesine delalet eder.
Bazı tabirciler, —rüyada verilen söz işten çıkarılmaya delalet ettiği gibi— rüyada işten çıkarmak da, verilen söze delalet eder, dediler. Işten çıkarılmak arzu ettiği memuriyete de delalet eder. Bir kimse rüyada bir vazifeden alındığını görse, o kimseye o vazife verilir.
Vazifesinden alınmış bir kimse rüyada kendisini vazifesinden almak için melik tarafından bir elçi gönderildiğini görse, o kimse memuriyete tayin edilir.
Bir kimse rüyada vazifeden alındığını ve yerine yaşlı birisinin tayin edildiğini görse, o kimsenin işleri kuvvetli olur. Kendi yerine genç bir kimsenin tayin edildiğini görse, o kimseye bulunduğu memuriyette bazı düşmanları tarafından bir fenalık erişir


MollaCami Tabiri : Rüyada birisini işinden çıkarmak, boşanma karan veyameslekten diğer bir mesleke geçmektir.Bir kimse rüyada vazifeden alındığını ve yerine yaşlı birisinin tayin edildiğini görse, o kimsenin işleri yolunda gider.Kendi yerine genç bir kimsenin tayin edildiğini görse, o kimseye bulunduğu düşmanları tarafından bir kötülük tezgahlanır.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna