Rüyada Israfil (a.s) Suru Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Israfil (a.s) Suru Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Israfil (a.s) Suru Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Israfil (a.s) Suru görmek ile alakali tabirler, Rüyada Israfil (a.s) Suru görmek ne anlama gelir? Rüyada Israfil (a.s) Suru nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Israfil (a.s) Suru dini rüya tabirlerinde Israfil (a.s) Suru anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Nablusi Rüya Tabirleri : Israfil (A.S.) 'ın sura üflemesi, salih kimselerin kurtuluşudur. Sura üfürüldüğünü işitmek, hakkı işitmektir. Rüyada sura üfürüldüğünü işitmek, insanı muztarip eden haberlere de delalet eder. Sura üfürüldüğünü yalnız kendisi işit-se, o haberler kendisi ile, herkes işitse haber de herkesle ilgilidir.
Eğer ikinci sura üfürüldüğünü işitse, hayata delalet eder. Hasta ise, şifa bulur. Şehirde taun hastalığı varsa, gider, kıtlık varsa zail olur, fiyatlar ucuzlar, halk keder ve üzüntüden kurtulur. Bir kimse sura üfürüldüğünü görse, geçimin iyi olmasına, kirli şeylerin ve sırların meydana çıkmasına, hastaların şifa bulmasına, hapislerin, hapisten kurtulmasına, garip ve misafir kimselerle bir araya gelmeye delalet eder.


Seyyid Süleyman : Israfil (A.S.) 'ın sura üflemesi, salih kimselerin kurtuluşudur. Sura üfürüldüğünü işitmek, hakkı işitmektir. Rüyada sura üfürüldüğünü işitmek, insanı muztarip eden haberlere de delalet eder. Sura üfürüldüğünü yalnız kendisi işit-se, o haberler kendisi ile, herkes işitse haber de herkesle ilgilidir.
Eğer ikinci sura üfürüldüğünü işitse, hayata delalet eder. Hasta ise, şifa bulur. Sehirde taun hastalığı varsa, gider, kıtlık varsa zail olur, fiyatlar ucuzlar, halk keder ve üzüntüden kurtulur. Bir kimse sura üfürüldüğünü görse, geçimin iyi olmasına, kirli şeylerin ve sırların meydana çıkmasına, hastaların şifa bulmasına, hapislerin, hapisten kurtulmasına, garip ve misafir kimselerle bir araya gelmeye delalet eder.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna