Rüyada Iplik Eğirmek Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Iplik Eğirmek Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Iplik Eğirmek Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Iplik Eğirmek görmek ile alakali tabirler, Rüyada Iplik Eğirmek görmek ne anlama gelir? Rüyada Iplik Eğirmek nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Iplik Eğirmek dini rüya tabirlerinde Iplik Eğirmek anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Nablusi Rüya Tabirleri : Bir kadın rüyada acele olarak iplik eğirdiğini görse, kaybolmuş bir kimsesi gelir. Yavaşça iplik eğirdiğini gören kadın veya kocası, uzak bir yolculuğa çıkar. Eğirdiği iğ'in başı kırılsa, o kadın yolculuğu terkeder. Veya yolculuk hakkındaki azim ve kasdi bozulur.
Pamuk eğirdiğini gören kadın, mihrini kocasına bırakır sonra yine sözünden döner. Eğer keten eğirdiğini görse, hikmet, va'z ve nasihat meclislerine gider.
Bir erkeğin pamuk veya keten eğirdiğini ve bu durumuyla kadınlara benzediğini görse, o kimse zillet ve hakarete düşer veya yapılması makbul olmayan bir iş yapar. Eğer iplik ince olursa, çetin ve zahmetli bir işe, eğer iplik kalın olursa, kendisinde yardım ve zafer bulunan bir yolculuğa delalet eder.
Bir kimse bir kadının pamuk eğirdiğini görse, o kadın kocasına hiyanet eder. Rüyada yün veya kıl yahut erkeklerin eğirdiği şeylerden bir şey eğirdiğini gören kimse, yolculuğa çıkar ve hayra erişir. Eğirdiği ipliği bozduğunu gören kimse, ahdini bozar ve sözünden döner.


MollaCami Tabiri : Bir kadın rüyada iplik egirdigini görse, kaybolmuş bir kimsesi gelir. Bir erkeğin pamuk veya keten eğirdiğini ve bu durumuyla kadınlara benzediğini görse, o kimse zillet ve hakarete düşer veya yapılması makbul olmaya bir iş yapar. Eğer iplik ince olursa, çetin ve zahmetli bir işe, eğer iplik kalın olursa, kendisinde yardım ve zafer bulunan bir yolculuğa işaret eder.Bir kimse bir kadının pamuk eğirdiğini görse o kadın kocasına hiyanet eder. Rüyada yün veya kıl yahut erkeklerin eğirdiği şeylerden bir şey eğirdiğini gören kimse, yolculuğa çıkar ve hayra erişir. Egirdigi ipliği bozduğunu gören kimse, ahdini bozar ve sözünden döner.Rüyada iplik eğiren kadını görmek kanaata, Peygamberimizin (SAV) söz ve davranışlanna uymaya, işlerim sağlam tutmaya ve kendisini hayra adamaya işaret eder.Rüyada gerek erkek ve gerekse kadın olsun pamuk ve bu gibi şeyleri eğiren kimsey görmek misafire işaret eder.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna