Rüyada Insan Dişi Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Insan Dişi Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Insan Dişi Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Insan Dişi görmek ile alakali tabirler, Rüyada Insan Dişi görmek ne anlama gelir? Rüyada Insan Dişi nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Insan Dişi dini rüya tabirlerinde Insan Dişi anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Nablusi Rüya Tabirleri : Rüyada görülen diş, rüya sahibinin Kavim ve kabilesinin büyüğü veya en hayırlısıdır.
Rüyada düştüğü görülen dişler, mal veya kendisinde meydana gelecek noksanlığa delalet eder. Azı dişleri rüya sahibinin uzak akrabası veya kendileriyle övündüğü mal ve evladı ya da buluğ çağma erişmeyen çocuklarıdır.
Üst çenede ve göz hizasında bulunan dişler erkeklere, alt çene ve sakal hizasında bulunan dişler de kadınlara delalet eder. Bir kimse, rüyada bu dişlerin birinde gördüğü artma, kuvvete, beyazlık ve güzellik ise, o kimsenin, o dişinin ifade ettiği kimseden göreceği ferahlık ve sevince delalet eder.
Rüyada azı dişinin sökülüp, koparıldığını gören kimse, o dişin temsil ettiği akrabasından birisinin ölümüne delalet eder. Bazı tabirciler de, o kimse borçlu ise Allah (C.C.) ona borcunu ödemek için kuvvet verir veya o kimseye emanet olarak verilen şeyi sahibine teslim eder ya da azı dişin temsil ettiği kimse ile akrabalık ilişkilerini keser, dediler.
Rüyada dişlerinden birisinin ağrıdığını gören kimse o dişin tçmsil ettiği akrabasından kötü bir söz işitir, veya o akrabası ona dişindeki ağrının şiddeti kadar bir muamele yapar.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna