Rüyada Inci Gerdanlık Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Inci Gerdanlık Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Inci Gerdanlık Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Inci Gerdanlık görmek ile alakali tabirler, Rüyada Inci Gerdanlık görmek ne anlama gelir? Rüyada Inci Gerdanlık nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Inci Gerdanlık dini rüya tabirlerinde Inci Gerdanlık anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Nablusi Rüya Tabirleri : Rüyada görülen inci gerdanlık kadınlar için güzellik ve zinetleridir. Inci ve mercanla dizilmiş gerdanlık incinin temizliği, güzelliği ve çokluğu miktarınca Kur'an'ı ezberlemekle beraber takvaya ve Allah (C.C.)'dan korkmaya delalet eder.
Gerdanlıkta bulunan değerli taş, rüya sahibinin amelinin özü ve kavuşabildiği son noktasıdır.
Kadının gerdanlığı kocası veya çocuğudur.
Erkek bir kimsenin, boynunda inciden gerdanlık görmesi, eğer o kimse Kur'an öğreniyorsa, onu ezberler. Islam hukukunu öğrenmeye çalışıyorsa, onu tahsil eder. Eğer bir şey söz vermişse, sözünü yerine getirir. Böyle bir şey yok ve kendisi de bekarsa, Kur'an'ı güzel okuyan bir kadınla evlenir. Eğer hamile olan hanımı varsa, alim veya hakim olacak bir erkek çocuk doğurur. Ancak gerdanlığın ipliği kesilmiş ve dizisi dağılmış olursa, bu takdirde eğer rüya sahibinin vadettiği bir şey varsa, vadinden döner, eğer hafızsa, hıfzmı unutur. Bunların hiçbiri onda yoksa bilgisi zayi olarak elinden gider.
Rüyada muhtelif diziler bir araya gelse onlardan mücevheratla ilgili dizüer Kur'an'a; inci dizileri Resulullah'ın (S.A.V.) sünnetlerine ve diğer kıymetli diziler de, hikmet, doğru söz ve fıkıh ilmine delalet eder.
Bir kimse rüyada üzerinde bir veya iki kelep inci olduğunu görse, — dizilmiş incinin tabiri Allah (C.C.) kelamı veya doğru sözden ibaret olduğundan — o kimse hafız olur.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna