Rüyada Ilave Etmek Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Ilave Etmek Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Ilave Etmek Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Ilave Etmek görmek ile alakali tabirler, Rüyada Ilave Etmek görmek ne anlama gelir? Rüyada Ilave Etmek nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Ilave Etmek dini rüya tabirlerinde Ilave Etmek anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Nablusi Rüya Tabirleri : Bir kimsenin rüyada yemeğine, temiz ve helal bir şeyin ilave edildiğini görmesi, kolaylıkla elde edilecek rızka delalet eder. Ilave edilen şey temiz ve helal değilse, tabiri böyle değildir.
Rüyada bir kimsenin elbisesine diğer bir kimsenin elbisesinin ilave edildiğini gören kimse, bekarsa, evlenir.
Binek hayvanına bir binek hayvanın daha ilave edildiğini gören kimsenin, yapabileceği ve memnun kalacağı bir rütbeye yükseleceğine delalet eder.
Rüyada bir şeye yapılan ilave söz aktarmaya ve ihtiyacını görmeye, Bazen de evin hizmetçisine delalet eder.


İhya Rüya Tabirleri : Temiz ve helal olan yemek, para, su, diğer dünyalıklara bir şey ilave edilerek arttığını görmek kolaylıkla elde edilecek, sadaka verilmek suretiyle bereketlenecek rızka, İlave etmek sözü fazlasıyla aktarmaya, bir ihtiyacı gidermeye, Bekar birinin elbisessine başka bir elbise eklediğini görmesi evlenmesine, Her çeşit binit vasıtasına bir yenisini eklemek rütbeye, derece artışına, Temiz ve helal olan şeye pis ve şüpheli şeyler katmak malın zekatını vermemeye, kaznçta titiz davranmamaya delalet eder.


MollaCami Tabiri : Bir kimsenin rüyada yemeğine, temiz ve helal bir şeyin ilave edildiğini görmesi, kolaylıkla elde edilecek rızka işaret eder.Rüyada bir kimsenin elbisesine diğer bir kimsenin elbisesinin ilave edildiğini gören kimse, bekarsa evlenir.Rüyada bir şeye yapılan ilave söz aktarmaya ve ihtiyacını görmeye, bazende evin hizmetçisine işaret eder.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna