Rüyada Iğneci Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Iğneci Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Iğneci Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Iğneci görmek ile alakali tabirler, Rüyada Iğneci görmek ne anlama gelir? Rüyada Iğneci nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Iğneci dini rüya tabirlerinde Iğneci anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Nablusi Rüya Tabirleri : Rüyada iğneciyi görmek, senet ve vesika yazan kimseye delalet eder. Bazıları da, iğneci bir kimsenin evini ve iş hususunda kendisini gözetleyicisi ve yaptığı işin ücretini kendisinden alan bir kimsedir.
Iğneci, sultan, alim, hakim, doktor ve insanların üzerine lazım gelen şeyleri yazan kimseler gibi halkı tahakkümleri altında bulunduran kimselere delalet eder.
Iğnecinin kendisinden kan aldığını gören kimse bir kan veya ci-hadla mazlum ise öldürülür.
Boynundan demir ile kan akıtıldığını gören kimse hasta ise doktor elinden şifa bulur. Eğer borcu dolayısiyle kendisinden bir mal talep ediliyorsa, hakim huzurunda onu öder.
Nikahlanmayı arzu ediyorsa, bir kadınla evlenir ve nikah katibi onun üzerine nafaka vesaire için bir vesika yazar ve kendisinden çıkan kan miktarınca nafaka verir. Bunlar da olmazsa kumaş v.s. gibi şeyler alır, satar. Yahut borçla bir şeyi alır veya bir borç muamelesinde bulunur ve onun üzerine bazı şartlar yazılır.
Iğneciyi görmek, üzüntü, keder ve hastalığın gitmesine delalet eder. Bazen de bu rüya, kefalet ve zimmete, ticaretten sonra zarar ve ziyana delalet eder.
Rüyada anasından veya ev balkından birisinden kan aldığını gören kimsenin, bazan sebepleri güçleşir ve kan aldığı kimselere asi olur.


MollaCami Tabiri : Rüyada iğneciyi görmek, senet ve vesika yazan kimseye işaret eder. Bazılan da, iğneci bir kimsenin evini ve iş hususunda kendisin gözetleyicisi ve yaptığı işin ücretini kendisinden alan bir kimsedir, demişlerdir.Boynundan demir ile kan akıtıldığını gören kimse hasta ise doktor dinden şifa bulur. Eğer borcu dolayisiyle kendisinden bir mal talep ediliyorsa, hakim huzurunda onu öder.Nikahlanmayı arzu ediyorsa, bir kadınla evlenir.İğneciyi görmek, üzüntü, keder ve hastalığın gitmesine işaret eder. Bazende bu rüya, kefalet ve zimmete, ticaretten so a zarar ve ziyana işaret eder. Rüyada annesindan veya ev halkından birisinden kan aldığını gören kimsenin geçimi güçleşir ve kan aldığı kimselere asi olur.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna