Rüyada Iddet Beklemek Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Iddet Beklemek Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Iddet Beklemek Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Iddet Beklemek görmek ile alakali tabirler, Rüyada Iddet Beklemek görmek ne anlama gelir? Rüyada Iddet Beklemek nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Iddet Beklemek dini rüya tabirlerinde Iddet Beklemek anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Nablusi Rüya Tabirleri : Bir kadın, rüyada iddet(*) beklediğini görse kedere, sıkıntıya, darlığa, hastalığa, veya iddet beklemeyi icap eden talaka delalet eder.
Ancak rüyada beklediği iddet ölüm iddeti ise, kati olup, tereddüt ve geri dönme ihtimali olmayan boşanmaya delalet eder. Veya bir adamın yahut çocuk veya anasının ya da nikah nimetini kaçırmadan dolayı üzüleceği ve iddeti zamanınd'i matem tutarak zinet, elbise, güzel koku vs. gibi şeyleri kullanmaktan menolunmasını gerektiren kocasının ölümüne delalet eder.

(*) iddet: Ölüm veya kocasından ayrıldıktan sonra baki kala« nikah izi-ılerinin sona ermesi için şer'an tayin edilmiş bir müddet demektir ki, bu müddet sona ermedik ;e zevce başkasıyla evlenemez.


MollaCami Tabiri : Bir kadın, rüyada iddet beklediğini görse kedere, sıkıntıya,darlığa, hastalığa veya iddet beklemeyi icap eden boşanmaya işaret eder.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna