Rüyada Içmek Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Içmek Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Içmek Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Içmek görmek ile alakali tabirler, Rüyada Içmek görmek ne anlama gelir? Rüyada Içmek nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Içmek dini rüya tabirlerinde Içmek anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Nablusi Rüya Tabirleri : Rüyada ne olduğu belirsiz ve tatlı bir şeyi içmek veya güzel ve tatlı bir su içmek, ilim ve hidayete; tarikat sahipleri için, ruhani zevk ve sefaya delalet eder. Rüyada sabahleyin soğuk ve tatlı su içtiğini gören kimse helal mala kavuşur. Bu rüya sıcak su içmek itiyadı olan kimsenin dışındakiler hakkında hayırdır. Zira sıcak su içmek, normal değildir.


İhya Rüya Tabirleri : Süt, su, bal ve diğer şeylerin şerbetini içmek fıtrat güzelliğine, ilim ve hidayete, manevi zevklere ve ibadet hazzına, İnsana ferahlık veren soğuk meşrubat ve su içmek helal mala, Kaplıcada sıcak su içmek şifaya, kaplıca dışındaki yerlerde sıcak su içmek gam ve kedere delalet eder.


MollaCami Tabiri : Rüyada ne olduğu belirsiz ve tatlı bir şeyi içmek veya güzel ve tatlı bir su içmek, ilim ve hidayete, tarikat sahipleri için, ruhani zevk ve sefaya işaret eder.Rüyada sabahleyin soğuk ve tatlı su içtiğini gören kimse helal mala kavuşur. Bu rüya sıcak su içmek itiyadı olan kimsenin dışındakiler hakkında hayırdır.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna