Rüyada Hendek Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Hendek Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Hendek Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Hendek görmek ile alakali tabirler, Rüyada Hendek görmek ne anlama gelir? Rüyada Hendek nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Hendek dini rüya tabirlerinde Hendek anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Nablusi Rüya Tabirleri : Rüyada görülen hendek, bekçi ve askerden melikin ve şehir halkının korunduğu şeye ve kendisinden düşmanı defettiği mala delâlet eder.
Eğer kale ilme delâlet ederse, hendek onda olan ve onun bekçisi bulunan âlimlere delâlet eder.
Kale kadına delâlet ederse hendek o kadının velisidir. Eğer kale çocuğa delâlet ederse, hendek o çocuğun babası veya anasıdır.
Bir kimsenin hendeksiz kale veya şehir görmesi, zekâtının verilmemesi ve malın zayi edilmesi, askerin düşmandan korkup kaçarak gizlenmesi, ilmin zayi olması yahut düşmanın hücumu yahut kötülükle emredip iyilikten kaçındırmak gibi kötü görülen şeylerle işlerin dağılması ve intizamından çıkmasına delâlet eder.


Diyanet Ruya : Rüyada herhangi bir hendek görülmesi tehlike ile tabir olunur. Bir kimsenin rüyasında bir hendeğin başında olduğunu fakat hendekten atlama cesareti gösteremediğini görmesi; ona teklif edilen bir işi tehlikesinden dolayı kabul etmeyeceğine delalet şeklinde tabir olunur. Rüyanızda herhangi bir hendekten atlarken ayağınız kayarak içine düştüğünüzü görmeniz; içine düştüğünüz tehlikeli bir durumdan dolayı ne yapacağınızı şaşırdığınıza, rüyanızda hendekten çıktığınızı görmeniz; bu tehlikeyi atlattığınıza, rüyanızda içi su dolu herhangi bir hendek görmeniz; bir tehlike ile karşılaşacağınıza delaletle yorumlanır.


İhya Rüya Tabirleri : Korunma amaçlı hendek malı ve canı koruyan her türlü tedbire, Malın zekatına, akıl ve ilme; Her türlü çukur ve hendek insanın önüne çıkacak engel ve zorluklara, Bir hendekten karşıya atlamak bir engeli aşmaya delalet eder.


MollaCami Tabiri : Rüyada görülen hendek, korunduğu şeye ve mala işarettir.Bir kimsenin hendeksiz kale veya şehir görmesi, zekalının verilmemesi ve malın zayi edilmesi, askerin düşmandan korkup kaçarak gizlenmesi, ilmin zayi olması yahut düşmanın hücumu yahut kötülükle emredip iyilikten kaçındırmak gibi kötü görülen şeylerle işlerin dağılması ve düzenin bozulmasına işaret eder.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna