Rüyada Havuzlu Oda Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Havuzlu Oda Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Havuzlu Oda Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Havuzlu Oda görmek ile alakali tabirler, Rüyada Havuzlu Oda görmek ne anlama gelir? Rüyada Havuzlu Oda nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Havuzlu Oda dini rüya tabirlerinde Havuzlu Oda anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Nablusi Rüya Tabirleri : Rüyada içinde havuz bulunan odayı görmek, rahatlığa, ihtiyaçların gitmesine, hoş tabiatlı ve az meşakkatli bir zevceye delâlet eder.
Yahut tehlikesi az büyük bir memuriyete veya kaynağı yakın ve kolay bir ilme, misafir için korku ve kederden salim olan yola, sadık ve dindar çocuğa, tabiatma uygun hizmetçiye, artan ve kazanç sağlayan mala delâlet eder.
Bu tâbirlerin hepsi rüya sahibinin ve onun gibilerin haline uygun bulunduğu takdirdedir.
Havuzlu oda tozlu ve karanlık bir yer olursa yahut onda haşerat, akrep ve yılan gibi korkunç hayvanat bulunursa bu halde anlatılan hayrın hepsi şerre döner ve yukarıdaki, tâbirin aksi çıkar.


MollaCami Tabiri : Rüyada içinde havuz bulunan odayı görmek, rahatlığa, ihtiyaçların giderilmesine, iyi bir eşe işaret eder. Yahut tehlikesi az büyük bir memuriyete veya kaynağı yakın ve kolay bir ilme, misafir için korku ve kederden salim olan yola, sadık ve dindar çocuğa, tabiatına uygun hizmetçiye, artan ve kazanç sağlayan mala işaret eder.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna