Rüyada Harp Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Harp Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Harp Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Harp görmek ile alakali tabirler, Rüyada Harp görmek ne anlama gelir? Rüyada Harp nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Harp dini rüya tabirlerinde Harp anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Nablusi Rüya Tabirleri : Rüyada bir kimsenin harp etmesi kendisiyle harp eden veya harbe teşvik eden kimse ile aralarında meydana gelecek şiddet ve hileye delâlet eder.
Harp, rayiç fiyatın pahalılığına delâlet eder.
Bir kimse bir şehir halkını birbiriyle muharebe ediyorlar görse, o şehirde rayiç pahalı olur. Iki sultan arasında görülen harp, bir fitneye veya veba hastalığına delâlet eder.


İhya Rüya Tabirleri : Biriyle harbetmek o kimseyle kendisi arasında meydana gelecek hile yahut şiddete, Bir yerin insanlarının iki gruba ayrılarak savaştıklarını görmek orada mal ve hizmetlerin pahalılaşmasına, Savaş üzüntü, salgın hastalık, anarşi ve kaosa, Savaştan kaçmak bbüyük günah işlemeye, Savaşta düşmana karşı yürümek nefsine muhalefet ederek hayırlı ameller işlemeye, hacca hazırlanmaya, ilim öğrenmek ve mal biriktirmek için sarfedilen gayrete ve irade gücüne delalet eder. ( Ayrıca Bakınız; Gaza ve Cihad.)


MollaCami Tabiri : Rüyada bir kimsenin harp etmesi kendisiyle harp eden veya harbe teşvik eden kimse ile aralarında meydana gelecek şiddet ve hileye işaret eder. Harp, rayiç fiyatın pahalılığına işaret eder.Bir kimse bir şehir halkını birbiriyle muharebe ediyorlar görse, o şehirde rayiç pahalı olur.Harp; ızdırap, üzüntü, fitne yahut vebadır.Rüyada harp ve harpte işlenilen şeyler, ordudan başka kimseler için üzüntü, keder ve acıya işaret eder.iş ve sanatı silah olan veya silah sebebiyle geçinenler için bu rüya, hayır ve servete ve refaha kavuşmaya işaret eder. İki devlet arasında görülen harp, bir fitneye veya veba hastalığına işaret eder.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna