Rüyada Hapislik Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Hapislik Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Hapislik Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Hapislik görmek ile alakali tabirler, Rüyada Hapislik görmek ne anlama gelir? Rüyada Hapislik nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Hapislik dini rüya tabirlerinde Hapislik anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Nablusi Rüya Tabirleri : Rüyada hapis olmak, zillet, üzüntü ve kederdir. Bundan dolayı tanıdığı bir valinin kendisini hapsettiğini görse, üzüntüye düşer. Hapis, tâbirde «sidik tutmak» mânâsına gelen oüsür» gibidir.
Hapis olduğunu gören kimse melikin yanına gider ve onun dinini düzeltir ve güzelleştirir. Çünkü Yusuf (A.S.) hapisti.
Bir kimse kendisinin, evlerden ayrı ve bilinmeyen sadece kireçle yapılmış bir odaya hapsedildiğini görse, ölür ve oda kabri olur.
Hapishane olarak kullanılmayan başka bir odada ayakları bağlı ve odanm kapısı da üzerine kapanmış olarak gören kimseye bir hayır isabet eder. Eğer o yerde kendisine azap edildiğini görse, hayır ve âkl-bet cihetiyle daha iyidir.
Bazıları da, hapis olmak zillet ve hakarettir, dediler. Bundan dolayı hapsedildiğini gören zehl ve hakir olur.
Kadmm rüyada, sultanın kendisini hapsettiğini görmesi, büyük bir adamla evlenmesine delâlet eder.


Diyanet Ruya : Rüyanızda tutuklandığınızı görmeniz; sizin üzüntü ve kedere maruz kalacağınıza işaret eder. Bir kadının rüyasında devlet başkanı tarafından tutuklandığını görmesi; o kadının büyük bir zat-ı muhterem ile evleneceğine delalet eder.


MollaCami Tabiri : Rüyada hapis olmak, zillet, üzüntü ve kederdir. Bundan dolayı tanıdığı bir valinin kendisini hapsettiğini görse, üzüntüye düşer. Bir kimse kendisinin, kireçle yapılmış bir odaya hapsedildiğini görse, ölür ve oda kabir olur. Hapishane olarak kullanılmayan başka bir odada ayaklan bağlı ve odanın kapışı da üzerine kapanmış olarak gören kimseye bir hayır isabet eder. Eğer o yerde kendisine azap edildiğini görse, hayır ve akıbet cihetiyle daha iyidir.Bazıları da, hapis olmak zillet ve hakarettir, dediler.Kadının rüyada, sultanın kendisini hapsettiğini görmesi, büyük bir adamla evlenmesine işaret eder.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna