Rüyada Haliç Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Haliç Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Haliç Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Haliç görmek ile alakali tabirler, Rüyada Haliç görmek ne anlama gelir? Rüyada Haliç nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Haliç dini rüya tabirlerinde Haliç anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Nablusi Rüya Tabirleri : Rüyada haliç görmek denizin delâlet ettiği kimsenin, akraba ve yardımcılarına delâlet eder. Denizin noksanlığı zamanında halicin suyu fazla olursa, melikin itaatından çıkacak hariciyecinin çıkmasına delâlet eder. Denizin fazlalığı zamanında haliç noksan olursa tâbir yine aynıdır,
Haliç, denize göre, sıkıntı veren halden emir ve orta halli hayırlı bir adama, bazan da, orta yola ve orta halli kimseye delâlet eder. Çünkü deniz, şiddetli ve uzak, haliç de derin ve yakındır.


İhya Rüya Tabirleri : Denizin kara içlerine uzanan kısmını görmek orta hali kimseye, Akarsuyun denize ulaştığı yeri görmek niyet ve maksadın gerçekleşmesine ve bunların semeresini görmeye delalet eder.


MollaCami Tabiri : Rüyada haliç görmek, akraba ve yardımcılarına işaret eder.Haliç, orta halli hayırlı bir kimseye, Bazen de, orta yola şaret eder.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna