Rüyada Had Cezası Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Had Cezası Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Had Cezası Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Had Cezası görmek ile alakali tabirler, Rüyada Had Cezası görmek ne anlama gelir? Rüyada Had Cezası nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Had Cezası dini rüya tabirlerinde Had Cezası anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Nablusi Rüya Tabirleri : Bir kimse rüyada birisi veya kendisi hakkında had cezası vurulmak 'talep edildiğini görse, borca ve borçlu olarak aranmasına delâlet eder.
Bazan da had cezası, kişinin haddini bilip, orada durması ve onun ötesine geçmemesine, bekâr için evlenmeye ve kötülüklerden korunmaya delâlet eder.


Diyanet Ruya : Bir kimsenin rüyasında kendisi veya bir başkası hakkında had cezası vurulmasının istendiğini görmesi; o kimsenin borcundan dolayı arandığına, bekâr bir kimsenin böyle bir rüya görmesi; o kimsenin evleneceğine yorumlanır


MollaCami Tabiri : Bir kimse rüyada birisi veya kendisi hakkında had cezası talep edildiğini görse, borca ve borçlu olarak aranmasına işaret eder. Bazen de had cezası, kişinin haddini bilmesine, bekar için evlenmeye ve kötülüklerden korunmaya işaret eder.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna