Rüyada Hacda Yahud Umrede İhrama Girmek Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Hacda Yahud Umrede İhrama Girmek Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Hacda Yahud Umrede İhrama Girmek Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Hacda Yahud Umrede İhrama Girmek görmek ile alakali tabirler, Rüyada Hacda Yahud Umrede İhrama Girmek görmek ne anlama gelir? Rüyada Hacda Yahud Umrede İhrama Girmek nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Hacda Yahud Umrede İhrama Girmek dini rüya tabirlerinde Hacda Yahud Umrede İhrama Girmek anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Nablusi Rüya Tabirleri : Bu rüya, bekâr için evlenmeye, evli için ise hanımını boşamaya delâlet eder. Eğer rüyayı gören hasta ise ölür ve olduğu yerden ayrılır. Rüyayı gören ehl-i serden ise, haram iş işlemek için kendisini bundan (ihrama girmekten) men'eder. Hususiyle, rüya hac mevsiminin dışında yahut ihramiyle beraber, yüzü siyah veya avret mahalli açılmış olursa.
Rüyada ihramda bulunduğu halde av avladığını görse, avladığı bu hayvanı uyanıkken ödemesi lâzım geleceğine delâlet eder.
Rüyada ihramda bulunduğu halde bir kuşu öldürdüğünü gören uyanıkken bir deve, yaban eşeğini öldürdüğünü gören ise, bir sığır ödemesi lâzım geleceğine delâlettir.
Bir kimse hanımı ile beraber ihrama girdiğini görse hanımını bo-şar ve hanımı ona nâmahrem olur.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna