Rüyada Habil Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Habil Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Habil Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Habil görmek ile alakali tabirler, Rüyada Habil görmek ne anlama gelir? Rüyada Habil nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Habil dini rüya tabirlerinde Habil anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.
 

Nablusi Rüya Tabirleri : Bir kimse rüyada Habil'i görse, o kimse hakkında hased yapılır. Düşmandan ona sıkıntı erişir. Bazen de o kimse, suçsuz olarak öldürülür. Zalim bir kimseden ona şiddet erişir.
Rüyada Habil'i gören kimse, rabbisine itaatta bulunur ve bir kadın veya Allah (C.C.)'ın ondan razı olduğu bir yakınlığı sebebiyle afiyet ve sıkıntı erişir. O kimsenin arkadaşlarından kaçınması lâzım gelir.


Diyanet Ruya : Bir kimsenin rüyasında Hâbil'i görmesi; o kimse hakkında hasetlik yapılacağına, düşmanlarından o kimseye birtakım sıkıntıların erişeceğine, bir başka yoruma göre de o kimsenin suçsuz olarak öldürüleceğine yorumlanır.


İhya Rüya Tabirleri : Adem Aleyhisselamın bu mazlum evladını görmek meziyetlerinden dolayı kıskanılmaya ve Allahu Teala'ya itaat etmeye delalet eder. (Böyle bir rüya görenin arkadaş ve çevresine karşı dikkatli olması gerekir.)

 

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna