Rüyada Gübre Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Gübre Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Gübre Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Gübre görmek ile alakali tabirler, Rüyada Gübre görmek ne anlama gelir? Rüyada Gübre nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Gübre dini rüya tabirlerinde Gübre anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Nablusi Rüya Tabirleri : Rüyada görülen gübre, onu yiyen kimse için maldır. Etleri yenen kuşun gübresi haram maldır. Özellikle kuru olan gübrenin ateş yapmaya faydası olursa, rızıktır. Insan gübresi çok zararlara ve akim kalmaya delâlet eder. Üzerine insan gübresi bulaşmak, hastalık yahut korkudur. Bu rüya iyi iş sahibi kimse için hayır değildir. Sığır gübresi ancak ziraatçı kimse için hayırdır.


Diyanet Ruya : Rüyada gübre ve hayvan pisliğinin görülmesi iyiliğe ve mala yorumlanır. Bir başka yoruma göre rüyanızda bir gübrelikte bulunduğunuzu görmeniz; eğer fakir iseniz durumunuzun düzelerek refaha kavuşacağınıza, eğer zengin iseniz daha da yükseleceğinize, rüyanızda bir başkası tarafından arkanızdan gübreliğe itildiğinizi ve üzerinize pislik sürüldüğünü görmeniz; artık hayatta sizin için herhangi bir tehlike kalmadığına ve bütün saadet kapılarının size açıldığına yorumlanır.


İhya Rüya Tabirleri : Evcil hayvanların gübresi mala, tezek halindeki gübre rızka ve menfaate, Eti yenmeyen hayvanların gübresi haram mala, Gübre yemek mala, Sun'i gübre görmek davranışları ve sözleri samimi olmayan insana yahut devletten gelecek yardıma, İnsan gübresi sarfeddilmiş mala, üzerine insan gübresi bulaşmak korku ve hastalığadelalet eder. (Ayrıca Bakınız; Necaset.)


MollaCami Tabiri : Rüyada görülen gübre, onu yiyen kimse için maldır.Etleri yenen kuşun gübresi haram maldır. Özellikle kuru olan gübre rızıktır. insan gübresi çok zararlara ve akim kalmaya işaret eder. Üzerine insan gübresi bulaşmak, hastalık yahut korkudur. Bu rüya iyi iş sahibi kimse için hayır değildir. Sığır gübresi ancak ziraatçı kimse için hayırdır.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna