Rüyada Gözsüz Fare Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Gözsüz Fare Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Gözsüz Fare Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Gözsüz Fare görmek ile alakali tabirler, Rüyada Gözsüz Fare görmek ne anlama gelir? Rüyada Gözsüz Fare nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Gözsüz Fare dini rüya tabirlerinde Gözsüz Fare anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Nablusi Rüya Tabirleri : Rüyada, gözsüz fare görmek, körlüğe, dağılmaya, hayrete, mesleğin darlığına, işitmeye erişen zarardan şikâyetçi bulunan kimse için de, işitmenin kesinliğine delâlet eder.
Rüyada bu fare ile beraber bir ölünün de olduğunu görmek, «Yapmakta (ısrar) ettiğiniz (kötülükler) yüzünden tadın o ardı arası kesilmeyen azabı» (Sûre-i Secde, âyet 14.) âyet-i kerîmesinin meali gereğince, o ölünün cehennemde olmasına delâlet eder.
Bazan da, ölünün Cennete ve Cennet-i Huld'da olmasına delâlet eder. Bazan da, rüyada gözsüz fareyi görmek eşyanın devamsızlığına delâlet eder.
Gözsüz köstebek, kör ve fakir bir kimsedir. Bazıları da, fâşıklardan hile sahibi bir kimsedir, dediler. Bazan da, gözsüz fareyi görmek, yerinde sebata delâlet eder.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna