Rüyada Göz Ağrısı Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Göz Ağrısı Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Göz Ağrısı Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Göz Ağrısı görmek ile alakali tabirler, Rüyada Göz Ağrısı görmek ne anlama gelir? Rüyada Göz Ağrısı nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Göz Ağrısı dini rüya tabirlerinde Göz Ağrısı anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Nablusi Rüya Tabirleri : Rüyada görülen göz ağrısı geçim darlığı, güçlük, unutkanlık veya dince noksanlıktır. Iki gözünün ağrıdığını gören kimsenin babası hasta olur. Gözünde ağrı olduğunu gören kimse haksız işte bulunur. Ve gözündeki ağrısı miktarınca dinini bozmasından korkulur.
Gözünün, kör olmaya yaklaşacak bir şekilde ağrıdığını görse, eğer gözündeki ağrısı eksilmezse hakkmda kendisinde olmayan bir söz söylenir ve bunun üzerine sevaba nail olur.
Rüyada gözde görülen her noksan dindeki noksanlığa delâlet eder'. Gözünde ağrı olduğunu gören kimsenin evlâdı tarafından meydana gelecek üzüntü ve sıkıntılara delâlet eder. Gözünün ağrıdığını gören kimse, mutazarrir ve mazhur olur.


MollaCami Tabiri : Rüyada görülen göz ağrısı geçim darlığı, güçlük, unutkanlık veya dince noksanlıktır.İki gözünün ağrıdığını gören kimsenin babası hasta olur. Gözünde ağrı olduğunu gören kimse haksız işte bulunur. Ve gözündeki ağrısı miktarınca dinini bozmasından korkulur. Gözünün, kör olmaya yaklaşacak bir şekilde ağrıdığını görse, eğer gözündeki ağrısı eksilmezse hakkında kendisinde olmayan bir söz söylenir ve bunun üzerine sevaba işarettir.Rüyada gözde görülen her noksan dindeki noksanlığa işaret eder. Gözünde ağrı olduğunu gören kimsenin evladı tarafından meydana gelecek üzüntü ve sıkıntılara işaret eder.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna