Rüyada Göğe Çıkmak Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Göğe Çıkmak Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Göğe Çıkmak Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Göğe Çıkmak görmek ile alakali tabirler, Rüyada Göğe Çıkmak görmek ne anlama gelir? Rüyada Göğe Çıkmak nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Göğe Çıkmak dini rüya tabirlerinde Göğe Çıkmak anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Nablusi Rüya Tabirleri : Rüyada çıkmak, inmenin aksinedir. Bundan dolayı rüyada yüksek bir yere çıktığını gören kimse, —çıktığı miktarca — mevki ve itibardan düşer. Bazan da bu rüya, kendisine zulmetmeye delâlet eder.
Rüyada yıldızlara kavuşacak derecede gökyüzüne çıktığını ve geceleri kendisiyle yol tayin edilen yıldızlardan bir yıldıza döndüğünü gören kimse, yüksek bir mevkiye nail olur.
Bir kimsenin dağa çıkması, keder ve yolculuktur. Rüyada yükseğe çıkmak, şeref ve yükseklik, yüksekten aşağı inmek ise, zillet ve hakarettir. Bir kimsenin rüyada yokuş çıkması meşakkatla yükselmek ve saltanattır. Rüyada dağa çıktığını gören kimse, çıktığı ve üzerinde durduğu kadar maksadına kavuşur.
Rüyada insanın, dağ, yokuş, tepe, baca vs. gibi yerlere çıkması, arzu ettiği maksadına kavuşmasına delâlet eder. Bir kimsenin doğrudan doğruya düz bir şekilde göğe çıktığını görmesi, meşakkattir. Ve bu rüyada hayır yoktur.


Diyanet Ruya : Bir kimsenin rüyasında yıldızlara kavuşacak derecede gökyüzüne çıktığını ve geceleri kendisiyle yol tayin edilen yıldızlardan bir yıldıza döndüğünü gören kimsenin yüksek bir mevkiye nail olacağına yorumlanır. Bir kimsenin rüyasında bir dağa çıktığını görmesi; o kimsenin kedere maruz kalacağına ve bir yolculuk yapmasının muhtemel olduğuna işaret eder. Bir başka yoruma göre kişinin rüyasında bir dağa çıktığını görmesi; o kimsenin dağa çıktığı ve üzerinde durduğu nispette maksadına erişeceğine delalet eder.


MollaCami Tabiri : Rüyada çıkmak, inmenin aksinedir. Bundan dolayı rüyada yüksek bir yere çıktığını gören kimse, çıktığı miktarca mevki ve itibardan düşer. Bazen de bu rüya, kendisine zulmetmeye işaret eder. Rüyada yıldızlara kavuşacak derecede gökyüzüne çıktığını ve geceleri kendisiyle yol tayin edilen yıldızlardan bir yıldıza döndüğünü gören kimse, yüksek bir mevkiye işarettir.Rüyada yükseğe çıkmak, şeref ve yükseklik, yüksekten aşağı inmek ise, zillet ve hakarettir.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna