Rüyada Gelincik Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Gelincik Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Gelincik Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Gelincik görmek ile alakali tabirler, Rüyada Gelincik görmek ne anlama gelir? Rüyada Gelincik nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Gelincik dini rüya tabirlerinde Gelincik anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Nablusi Rüya Tabirleri : Rüyada gelincik, alçak, zalim, kalbi katı ve merhameti az olan kimse ile tabir edilir. Evine gelinciğin girdiğini gören kimsenin evine hilekâr birisi girer.
(Gelincik, kediden küçük, kızılca bir hayvandır. Evlere girip fareleri yakalar.)


Diyanet Ruya : Rüyanızda kendinizin bir gelincik tarlasında olduğumuzu görmeniz; beklediğiniz bir işinizin çok kısa zaman içinde olacağıma, rüyanızda gelincik toplayıp demet yaptığınızı görmeniz; malınızın artacağına, rüyanızda topladığınız gelinciklerin yapraklarının döküldüklerini görmeniz; işlerinizden zarar edeceğinize yorumlanır. Bir kimsenin rüyasında bir kırda gelincik tarlasında öbek öbek toplanmış gelincikler görmesi, onları toplayıp demet yapması; o kimsenin arzu ve isteklerinin yerine geleceğine işaret eder.


İhya Rüya Tabirleri : Gelincik çiçeği insanı mutlu edecek haber ve gelişmelere; kişinin kendi kardeşine ve güzel yüzlü insanlara, Evlerde görülen etçil, ince uzun ve küçük yapılı hayvanı görmek merhametsiz, düşük karakterli birine; eve bu hayvanın girdiğini görmek hilekar birrinin eve girmesine delalet eder.


MollaCami Tabiri : üyada gelincik, alçak, zalim, kalbi katı ve merhameti az olan kimse ile tabir edilir,Evine gelinciğin girdiğini gören kimsenin evine hilekar birisi girer.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna