Rüyada Fırat Nehri Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Fırat Nehri Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Fırat Nehri Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Fırat Nehri görmek ile alakali tabirler, Rüyada Fırat Nehri görmek ne anlama gelir? Rüyada Fırat Nehri nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Fırat Nehri dini rüya tabirlerinde Fırat Nehri anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Nablusi Rüya Tabirleri : Rüyada Fırattan su içtiğini göran kimse, Allah (C.C.) tarafından menfaat ve berekete erişir. Fırat nehrinin kuruduğunu görse, devlet reisinin öleceğine veya mülkünün elinden gideceğine ve helak olacağına delâlet eder. Bazan da bu rüya, sultanın veziri ile tâbir edilir. Bir kimse rüyada Fırat suyunu içtiğini görse, o şahsın çok namaz kılıp ibadet ettiğine ve kanaatkar olduğuna delâlet eder.


Diyanet Ruya : Bir kimsenin rüyasında Fırat nehrinin üzerinden geçtiğini görmesi; o kimsenin Allah tarafından bütün dileklerinin kabul edileceğine, bolluk ve refaha kavuşacağına, kişinin rüyasında Fırat nehrinin suyundan içtiğini görmesi; o kişinin bol rızka ve rahat bir geçime kavuşacağına, kişinin rüyasında Fırat nehrinin suyunu kurumuş görmesi; büyük devlet adamlarından bir kişinin öleceğine yorumlanır.


MollaCami Tabiri : Rüyada Fırattan su içtiğini gören kimse, Allah (CC.) tarafından menfaat ve berekete erişir. Fırat nehrinin kuruduğum görse, devlet başkaninın öleceğine veya mülkünün elinden gideceğine ve helak olacağına işaret eder. Bir kimse rüyada Fırat suyunu içtiğini görse, o şahsın çok namaz kılıp ibadet ettigine ve kanaatkar olduguna işaret eder.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna