Rüyada Ezberlemek Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Ezberlemek Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Ezberlemek Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Ezberlemek görmek ile alakali tabirler, Rüyada Ezberlemek görmek ne anlama gelir? Rüyada Ezberlemek nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Ezberlemek dini rüya tabirlerinde Ezberlemek anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Nablusi Rüya Tabirleri : Rüyada zikretmek, teşbih ve peygamber medhiyesini, münacat ve tevhidi ezberlemek, sapıklıktan hidayete, kıtlıktan rızka üzüntü ve sıkıntıdan halasa, izzete, yüksekliğe, ümitsizlikten sonra çocuğa, sıkıntıdan sonra sevinç ve ferahlığa delalet eder. Eğer rüyada tesbit etse yahut şevk veren biı' sesle kasideleri ve mezkur medhiyeleri okuduğunu görse, eğer layık ise vasiyyet ve şöhrete nail olur. Eğer ehil değilse, insanlar arasında şer ve fitne ile şöhret-lenir.


Diyanet Ruya : Bir kimsenin rüyasında zikir, teşbih ve peygamber medhiyesi gibi şeyleri ezberlediğini görmesi; sapıklıktan hidayete, kıtlıktan rızka, keder ve üzüntüden kurtuluşa, ümit kesildikten sonra çocuğa ve kederden sonra sevince işaret eder.


İhya Rüya Tabirleri : Kur'an, hadis, kaside, mevlid, hikmetli ve faydalı şiir ve herhangi bir metni ezberlemek hidayete, yoksulluk ve kıtlıktan so a bolluğa, ümidini kestiği şeyin gerçekleşmesine, Süfli ve bayağı şeyleri ezberlemek faydasız ve gereksiz şeylerle zaman harcamaaya delalet eder.


MollaCami Tabiri : Rüyada teşbih ve peygamber medhiyesini, münacat ve tevhidiezberlemek, sapıklıktan hidayete. kıtlıktan nzka üzüntü ve sıkıntıdan kurtuluşa, izzete, yüksekliğe, ümitsizlikten so a çocuğa, sıkıntıdan so a sevinç ve ferahlığa işarettir.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna