Rüyada Eşya Nakletmek Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Eşya Nakletmek Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Eşya Nakletmek Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Eşya Nakletmek görmek ile alakali tabirler, Rüyada Eşya Nakletmek görmek ne anlama gelir? Rüyada Eşya Nakletmek nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Eşya Nakletmek dini rüya tabirlerinde Eşya Nakletmek anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Nablusi Rüya Tabirleri : Rüyada eşyaları bir yerden daha iyi bir yere nakletmek, iyilikle emredip kötülükten nehyetmeye delalet eder. Evvelki bulunduğu yerden daha aşağı yere nakletmek, iyi ve meşrudan nehyetmeye ve kötü şeyleri yapmak için de emretmeye delalet eder. Yahut iyi bir şeyi kötü bir şeyle veya kötü bir şeyi iyi bir şeyle ya da hür kadınları cariye veya cariyeleri hür kadınlarla değiştirmeye delalet eder.


Diyanet Ruya : Rüyanızda bir yerden başka bir yere eşya taşıdığınızı veya evinizi başka bir yere naklettiğinizi görmeniz; ferahlığa yorumlanır.


MollaCami Tabiri : Rüyada eşyaları bir yerden daha iyi bir yere nakletmek, iyilikle emredip kötülükten nehyetmeye işarettir. Evvelki bulunduğu yerden daha aşağı yere nakletmek, iyi şeyden nehyetmeye ve kötü şeyleri yapmak için de emretmeye işarettir. Yahut iyi bir şeyi kötü bir şeyle veya kötü birşeyi iyi bir şeyle degiştirmeye işarettir.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna