Rüyada Eşek Palanı Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Eşek Palanı Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Eşek Palanı Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Eşek Palanı görmek ile alakali tabirler, Rüyada Eşek Palanı görmek ne anlama gelir? Rüyada Eşek Palanı nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Eşek Palanı dini rüya tabirlerinde Eşek Palanı anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Nablusi Rüya Tabirleri : Rüyada görülen eşek palanı, Arab olmayan şerefsiz ve asılsız bir kadına delalet eder ki, kocası yanında o kadının kıymeti olmaz ve onu hizmetçi mesabesinde görür. Erkeğin, rüyasında eşek palanına bindiğini görmesi, uzun müddet zulmettiği ve bu sayede de rahatça ve müreffeh yaşadığı zulmünden tevbe etmesine delalet eder.


Diyanet Ruya : Rüyada eşek palanı görülmesi; kendisine değer verilmeyen bir kadına işaret eder. Bir erkeğin rüyasında eşek palanına bindiğini görmesi; o insanın uzun süre başkalarına zulmettiği ve bu sayede de huzurlu bir hayat yaşadığı zulmünden dolayı tövbe edeceğine yorumlanır.


MollaCami Tabiri : Rüyada görülen eşek palanı, asıl olmayan bir kadına işarettir ki,kocası yanında o kadının kıymeti olmaz ve onu hizmetçi mesabesinde görür. Erkeğin, rüyasında eşek palanına bindiğini görmesi, uzun müddet zulmettiği ve bu sayede de rahatça ve müreffeh yaşadığı zulmünden tevbe et-mesine işarettir.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna