Rüyada Eskici Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Eskici Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Eskici Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Eskici görmek ile alakali tabirler, Rüyada Eskici görmek ne anlama gelir? Rüyada Eskici nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Eskici dini rüya tabirlerinde Eskici anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Nablusi Rüya Tabirleri : Rüyada yırtık ve sökük elbiseyi dikeni görmek, iyiliğe ve sevaba lütuf ve siyasete ya da hastalıklardan afiyet bulmaya delalet eder. Bazan da bu rüya, dokuyucuya, elbiselere alamet ve nişan koyan kimseye delalet eder.
Bir kimse rüyada hanımının elbisesinin yırtılıp avret yerinin açıldığını görse ve kendisi orayı dikip yamalayarak örtse o kimse hanımına çirkin bir şey isnad eder sonradan münasebetsiz bir özür ve bahane ile ondan özür diler.
Bir kimse rüyada kendi yırtık elbisesini yamaladığını görse o kimse akrabalanna düşman olur hayırsız kimselerle arkadaşlık yapar. Eskici, düşmanlık yapan kimsedir.
Bazı tabirciler, sökük ve yırtığı dikmek günahtan dönmektir. Bazdan da mazlum ve hak sahibi ile helallaşmaksızın batıl bir şey ile özür dilemektir, dediler.


Diyanet Ruya : Bir kimsenin rüyasında bir eskiciye eski bir şey sattığını görmesi; o kimsenin yeni şeyler satın alarak evini düzenleyeceğine yorumlanır. Bazılarına göre: Kişinin rüyada eskici görmesi veya bir eskiciye bir şeyler satması; bir tanıdığı tarafından kendisine hile yapılarak elinden çok miktarda malı veya parasının alınacağına işaretle tabir olunmaktadır.


İhya Rüya Tabirleri :

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna