Rüyada Erkek Kedi Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Erkek Kedi Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Erkek Kedi Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Erkek Kedi görmek ile alakali tabirler, Rüyada Erkek Kedi görmek ne anlama gelir? Rüyada Erkek Kedi nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Erkek Kedi dini rüya tabirlerinde Erkek Kedi anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Nablusi Rüya Tabirleri : Rüyada erkek kedi görmek, «Hesap gününden evvel bizim amel defterimizi acele ver.» (Sure-i Sad, ayet 16) mealindeki ayet gereğince, kitap ve hesap defterine delalet eder. Bazan erkek kedi, hanım için cefa çekmeğe, evlada, düşmanlığa, hırsızlığa, zinaya, vefasızlığa, söz çalmağa, kişiyi arkasından ayıplamaya ve bazan da zinadan olan veya babası bilinmeyen ve bir yere bırakılmış çocuğa delalet eder.
Erkek kedi, sözle şakalaşan ve oynayarak kendisini insanlara sevdiren ve bununla beraber eşyaya göz ucuyla bakan ve fırsat bulduğunda ortalığı karıştıran bir insana delalet eder. Bu bahisle ilgili bazı tabirler «Kedi» maddesinde geçmiştir.


Diyanet Ruya : Bir kimsenin rüyasında bir erkek kedi görmesi; kitap ve hesap defterine yorumlanır. Bir başka yoruma göre rüyada erkek kedi görülmesi; hanım için cefa ve eziyet çekmeye, evlâda düşmanlığa, hırsızlığa, zinaya, vefasızlığa ve bir insanı arkasından ayıplamaya delalet eder.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna