Rüyada Elbise Çırpıcısı Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Elbise Çırpıcısı Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Elbise Çırpıcısı Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Elbise Çırpıcısı görmek ile alakali tabirler, Rüyada Elbise Çırpıcısı görmek ne anlama gelir? Rüyada Elbise Çırpıcısı nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Elbise Çırpıcısı dini rüya tabirlerinde Elbise Çırpıcısı anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Nablusi Rüya Tabirleri : Rüyada elbise çırpıcısını görmek, üzüntü ve kederlerin gitmesine ve gönüllerde olan kin ve çekememezlik gibi şeylerin zail olmasına delalet eder. Bazan da eibise çırpıcısını görmek, türkü söylemeye, oynamaya veya nikaha delalet eder. Elbise çırpıcısını görmek, başkasının işi için kendisini zahmete koymaya delalet eder. Elbise çırpıcısı, vaizle de tabir edilir. Elinde temizlediği elbisenin ve gidermiş olduğu kir'in miktarınca birtakım kimseler tevbe etmek suretiyle günahlarından kurtulurlar. Çünkü kir, günahtır.
Bazı tabirciler, elbise çırpıcı, eliyle zekat ve sadaka verilen veya onun vasıtasıyla mihnet ve sıkıntılardan halas olan bir kimsedir. Çünkü kir, üzüntü, keder, mihnet ve sıkıntıdır, dediler.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna