Rüyada Ekşili Çorba Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Ekşili Çorba Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Ekşili Çorba Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Ekşili Çorba görmek ile alakali tabirler, Rüyada Ekşili Çorba görmek ne anlama gelir? Rüyada Ekşili Çorba nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Ekşili Çorba dini rüya tabirlerinde Ekşili Çorba anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.
 

Nablusi Rüya Tabirleri : Bir kimsenin, rüyada sığır eti ile ekşili çorba pişirdiğini ve ondan yediğini görmesi, o şahsın faydalı ve iyilik sahibi bir adam olduğuna ve hakim tarafından elde edilecek malla güzel bir şekilde geçinmesine delalet eder.
Çorba koyun eti ile pişmişse, helal olarak güzel geçinmekle beraber halkın ileri gelen ve büyükleri yanında şerefli ve izzetli bir hayat sürmesine delalet eder. Eğer serçe kuşu etiyle pişirilmiş olursa, o şahsın melik veya sultan tarafından ihtiram edilmeye, ferahlık, sevinç ve vücut sıhatlığı ile halkın ileri gelenlerine hükmetmesine delalet eder. Eğer diğer kuşların etleriyle pişirilmiş olursa, memuriyete veya ticarete yahut o çorbadaki yağın çokluğu nisbetinde muhterem bir cemaatla helal mal kazanmaya delalet eder. Ekşili çorba hastalığa delalet eder. Ancak çorba serçe kuşlarının etiyle pişirilmiş olursa, memur olmaya, arzu ve isteğine nail olmaya delalet eder.


Diyanet Ruya : Bir kimsenin rüyasında sığır eti ile ekşili bir çorba pişirdiğini ve ondan yediğini görmesi; o kimsenin faydalı ve iyilik sahibi bir kimse olduğuna yorumlanır.


MollaCami Tabiri : Bir kimsenin, rüyada sığır eti iie ekşili çorba pişirdiğini ve ondan yediğini görmesi, o şahsın faydalı ve iyilik sahibi bir adam olduğuna ve elde edilecek malla güzel bir şekilde geçinmesine işarettir.Çorba koyun eti ile pişmişse halkın ileri gelen ve büyükleri yanında şerefli ve izzetli bir hayat sürmesine işarettir. Eğer serçe kuşu etiyle pişirilmiş olursa, o şahsın devlet ricali tarafından ihtiram edilmeye, ferahlık, sevinç ve vücut sıhatlıgı ile halkın ileri gelenlerine hükmetmesine işarettir. Eğer diğer kuşların elleriyle pişirilmiş olursa, memuriyete veya ticarete yahut o çorbadaki yağın çokluğu nisbetinde muhterem bir cemaatla helal mal kazanmaya işarettir.Ekşili çorba hastalığa işarettir. Ancak çorba serçe kuşlarının etiyle pişirilmiş olursa memur olmaya, arzu ve isteğine nail olmaya işarettir.
 

 

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna