Rüyada Ekmek Sepeti Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Ekmek Sepeti Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Ekmek Sepeti Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Ekmek Sepeti görmek ile alakali tabirler, Rüyada Ekmek Sepeti görmek ne anlama gelir? Rüyada Ekmek Sepeti nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Ekmek Sepeti dini rüya tabirlerinde Ekmek Sepeti anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Nablusi Rüya Tabirleri : Rüyada görülen ekmek sepeti, müjdedir ve içinde bulunan şeye nisbet edilir. Bundan dolayı içinde beyaz üzüm olan sepeti görse, hatıra gelmeyen yerden gelecek rızka delalet eder. Sepet görmek, ciğerde olan bir hastalığa da delalet eder. Ekmek sepeti görmek, hem korkutucu hem de müjdeleyici kimseye delalet eder. Eğer sepetin içinde rağbet edilen iyi şey varsa, müjde haberini getirene, eğer kötü şey varsa korkutucuya delalet eder.


İhya Rüya Tabirleri : Bakınız; Sepet.


MollaCami Tabiri : Rüyada görülen ekmek sepeti, müjdedir. Sepet görmek, ciğerde oian bir hastalığa da işarettir.Ekmek sepeti görmek, hem korkutucu hem de müjdeleyici kimseye İşarettir. Eğer sepetin içinde rağbet edilen iyi şey varsa, müjde haberini getirene, eğer kötü şey varsa korkutucuya işarettir.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna