Rüyada Ekin Ekmek Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Ekin Ekmek Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Ekin Ekmek Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Ekin Ekmek görmek ile alakali tabirler, Rüyada Ekin Ekmek görmek ne anlama gelir? Rüyada Ekin Ekmek nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Ekin Ekmek dini rüya tabirlerinde Ekin Ekmek anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Nablusi Rüya Tabirleri : Bir kimse rüyada ekin ektiğini görse hanımının hamileliğine delalet eder. Başka birisinin tarlasına ekin ektiğini gören kimse ile tarla sahibi arasında harp ve münakaşa meydana gelir. Rüyada ekinin yanması, açlık ve kıtlığa delalet eder. Yeşil ekinde gezdiğini gören kimse iyi amele, ibadet ve taata koşar. Halbuki ibadetinin kabul olunup olunmadığı onun için malum değildir.
Bir tarlaya ekin ektiğini gören kimse, evliyse çocuğa, bekarsa evlenmeye, kiraya veren kimse için mahsulat ve emlakinin ücretinden eline çok mal geçmesine, sultan için memleketindeki bolluğa delalet eder. Yahudi bir kimse, bir tarlaya ekin ektiğini görse, öldürülür veya recmedilir.
Ekinin yeşili uzun ömre, kurusu ecelin yaklaşmasına delalet eder. Buğday ekmek, ücretin kat kat olmasına bazen de, buğday başağı şiddete delalet ettiği gibi yine ücretin kat kat olmasına delalet eder. Arpa, hayıra işarettir. Bazen, ekin ekmek amele delalet eder. Bundan dolayı ekin ekmeğe elverişli bir yerde olduğunu gören kimse kendisinden hayır ümit edeceği bir işte bulunur.
Ekin ekilmeyecek yere ekin ektiğini görse o kimse livata veya zina eder. Mevsimsiz bir yerde ekin biçtiğini görmek, o yerde ölüm veya harbin çıkmasına delalet eder.
Ekinlerin arasında yürüdüğünü gören kimse, mücahitlerin safları arasında yürür. Bir kimse kendisinin bilinen ekini olduğunu görse o ekin din ve dünyasınca o kimsenin amelidir.


Diyanet Ruya : Rüyada ekin ekildiğinin görülmesi evlenmeye yorumlanır. Bir kimsenin rüyasında sahibini tanıdığı bir tarlaya ekin ektiğini görmesi; o kimsenin tarla sahibinin hanımı ile evleneceğine işaret şeklinde tabir olunur.


İhya Rüya Tabirleri :


MollaCami Tabiri : Rüyada ekin ekmek, evlenmeye işarettir.Bir kimse rüyada ekin ektiğini görse hanımının hamileliğine işarettir. Rüyada ekinin yanması, açlık ve kıtlığa işarettir. Yeşil ekinde gezdiğini gören kimse iyi amele, ibadet ve taata koşar. Bir tarlaya ekin ektiğini gören kimse, evliyse çocuğa, bekarsa evlenmeye, kiraya veren kimse için mahsulat ve emlakının ücretinden eline çok malgeçmesine, memleketindeki bolluğa işarettir. Ekinin yeşili uzun ömre, kuruşu ecelin yaklaşmasına işarettir. Buğday ekmek, ücretin kat kat olmasına bazen de, buğday başağı şiddete işaret ettiği gibi yine ücretin kat kat olmasına işarettir. Arpa, hayıra işarettir. Bazen, ekin ekmek amele işarettir. Bundan dolayı ekin ekmeğe elverişli biryerde olduğunu gören kimse kendisinden hayır ümit edeceği bir işte bulunur. Ekin ekilmeyecek yere ekin ektiğini görse o kimse livata zina eder, Ekinlerin arasında yürüdüğünü gören kimse, mücahitlerin safları arasında yürür.Bir kimse kendisinin bilinen ekini olduğunu görse o ekin din ve dünyasınca o kimsenin amelidir. Yeşil bir ekinlikte gezindiğini gören kimse, iyi amele ve ibadete gayret eder.Ekilecek yer, hanıma da işarettir.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna