Rüyada Düğme Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Düğme Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Düğme Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Düğme görmek ile alakali tabirler, Rüyada Düğme görmek ne anlama gelir? Rüyada Düğme nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Düğme dini rüya tabirlerinde Düğme anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Nablusi Rüya Tabirleri : Rüyada düğme, iffet ve sağlam pazarlıktır. Bazan bu rüya, mal veya rızka delalet eder. Özellikle gümüş veya altından olursa. Düğme, düğme ipliği, bardak ve ibrik gibi şeylerin kulpu erkek ve dişiye delalet eder. Düğmeyi iliklediğini gören kimse bekar ise evlenir. Bekar değil ise dağınık işleri biraraya toplar.


Diyanet Ruya : Bir kimsenin rüyasında elbisesinin bir düğmesinin koptuğunu görmesi; o kimsenin işinde birtakım aksamaların olacağına, rüyanızda elbisenize bir düğme diktiğinizi veya diktirdiğinizi görmeniz; aksak ve pürüzlü olan işlerinizin düzelerek yolunda gideceğine işaret şeklinde tabir olunur.


İhya Rüya Tabirleri : Gümüş ve altın düğme mal veya rızka, Düğme ve onun için kullanılan iplik kadın ve erkeğe, Düğme namus ve iffete, sağlam pazarlığa, Düğmeyi iliklemek dağınık işleri toparlamaya, bekar için evlenmeye, Düğme dikmek nikah memurunun önüne oturmaya ve nikah akkdine delalet eder.


MollaCami Tabiri : Rüyada düğme, iffet ve sağlam pazarlıktır. Bazen bu rüya, mal veya rızka işarettir. Özellikle gümüş veya altından olursa.Düğme, düğme ipliği, erkek ve dişiye işarettir. Düğmeyi iliklediğini gören kimse bekar ise evlenir. Bekar değil ise dağınık işleri biraraya toplar.Rüyada düğme diken kimseyi görmek, tabirce nikah memurunun işaret ettiği şeye, bazen de ihtiyaç sahipleri için güçlüğe işarettir.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna