Rüyada Dişi Koyun Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Dişi Koyun Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Dişi Koyun Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Dişi Koyun görmek ile alakali tabirler, Rüyada Dişi Koyun görmek ne anlama gelir? Rüyada Dişi Koyun nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Dişi Koyun dini rüya tabirlerinde Dişi Koyun anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Nablusi Rüya Tabirleri : Rüyada görülen dişi koyun, şerefli, zengin ve saygı değer bir kadındır. Rüyada dişi koyun eti yediğini gören kimse, bir kadına varis olur. Dişi koyunun yünü ve sütü maldır. Dişi koyunun kendi evine girdiğini gören kimse, o sene bolluğa nail olur. Yüklü dişi koyun, bolluğa ve ümit edilen mala delalet eder.
Bir kimse dişi koyunun koç olduğunu görse, o kimsenin hanımı hamile kalmaz. Rüyada koyun sağdığını gören kimseye bir kadından mal gelir. Etini yemek için dişi bir koyun boğazladığını gören kimse, maksadına nail olur. Etini yemek istemeksizin dişi koyunu boğazladığını gören kimse, bir kızla evlenir.
Dişi koyunun evinden çıktığını veya kaybolduğunu yahut çalındığını gören kimse, hanımından ayrılır. Bir kimse rüyada evinde bir dişi koyunun bulunduğunu görse, o kimsenin kavuşacağı bolluk bir seneye, eğer koyun yüklü ise, o kimsenin o sene de toplanmasını arzu ve ümit edeceği mala delalet eder. Rüyada bir koyunun kendi üzerine sıçradığını ve onunla mücadele ettiğini gören kimsenin hanımının ona hile yapacağına delalet eder.

Koyunla cima ettiğini gören kimse, istenilen bir durum içerisinde bolluk bir seneye kavuşur. Koyunun doğurması bolluğa ve genişliğe nail olmaya delalet eder.
Siyah koyun, esmer olan, beyaz koyun da esmer olmayan bir kadındır. Koyunlar saliha kadınlardır.


Diyanet Ruya : Rüyada bir dişi koyun görülmesi; şerefli, zengin ve saygınlığı olan bir hanıma yorumlanır. Bir kimsenin rüyasında bir dişi koyun eti yediğini görmesi; o kişinin bir kadına varis olacağına, bir kimsenin rüyasında evine bir dişi koyunun girdiğini görmesi; o kişinin o sene içinde bolluğa ereceğine işaret eder. Rüyanızda bir dişi koyunun koç olduğunu görmeniz; hanımınızın hamile kalmayacağına, yani kısır olacağına yorumlanır.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna