Rüyada Dişi Deve Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Dişi Deve Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Dişi Deve Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Dişi Deve görmek ile alakali tabirler, Rüyada Dişi Deve görmek ne anlama gelir? Rüyada Dişi Deve nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Dişi Deve dini rüya tabirlerinde Dişi Deve anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Nablusi Rüya Tabirleri : Rüyada görülen dişi deve, kadındır. Eğer o deve arap ve arap olmayan develerden doğmuş ise, o kadın arap değildir. Eğer o deve arap ve arap olmayan deveden doğmamış ise, o kadın araptır.
Rüyada dişi bir deve sağdığını gören kimse, saliha bir kadınla evlenir. Evli ise erkek bir çocuğu olur. Rüyada birtakım dişi develer sağdığını gören kimseye, —zekat, sadaka ve öşür toplamak için — bir memuriyet verilir. Dişi develerin eti, adağı yerine getirmeye veya bir musibete yahut hastalığa ya da rızka delalet eder.
Rüyada dişi deveye binmek, bir kadınla evlenmeye ve cinsî münasebet yapmaya delalet eder.
Bir kimsenin dişi bir devesi ölse, o kimsenin hanımı ölür. Veya yolculuktan kalır. Bazan da dişi deve bağırıp çağırmasından dolayı da kavgacı bir kadına delalet eder.
Bir kimse rüyada bir şehire bir dişi deve girdiğini görse: «Hakikat biz onlara, bir imtihan olmak üzere, o dişi deveyi gönderenlerdeniz» (Sure-i Kamer, ayet 27) mealindeki ayet işaretince, o şehirde bir fitnenin çıkmasına delalet eder.
Rüyada bir dişi deve boğazladığını gören kimse, yaptığı bir şeye pişman olur ve ona bir musibet isabet eder. Rüyada bir şehirde bir dişi devenin boğazlandığının görülmesi, o şehir halkına meşakkat ve belanın erişmesine delalet eder.
Rüyada bir dişi deveye malik olduğunu gören kimse, evlenir. Veya uzak bir yere yolculuk yapar. Yahut bir eve veya bir yere malik olur.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna