Rüyada Dilsizlik Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Dilsizlik Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Dilsizlik Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Dilsizlik görmek ile alakali tabirler, Rüyada Dilsizlik görmek ne anlama gelir? Rüyada Dilsizlik nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Dilsizlik dini rüya tabirlerinde Dilsizlik anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.
 

Nablusi Rüya Tabirleri : Rüyada görülen dilsizlik, dinin bozukluğuna iftira söze delalet eder. Bundan dolayı dilsiz olduğunu gören kimse sahabeye (R.A.) söver veya halkın şereflilerinin gıybetini yapar yahut o fasık bir kimsedir. Rüyada dilsiz olan kimse cahildir. Rüyada dilsizlik, hakim için delil ve şahidi iptaldir. Yahut üzerine lazım gelen şahitliği yerine getirme ve ihtiyaç zamanında susmayı tercih etmektir. Dilsizlik memuriyetten alınma ve kadın için hayırdır. Bir kimse rüyada dilinin tutulduğunu görse ferahat, fıkıh ve rızka nail olur ve düşmana zafer bulur.


MollaCami Tabiri : Rüyada dilsiz olduğunu görmek, memur olan kimseler için, vazifelerinden atılmaya işarettir.Bu rüya kadınlar için hayırlıdır.Rüyada dilsizlik; bozulmuşluga işarettir.
 

 

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna