Rüyada Deve Yavrusu Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Deve Yavrusu Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Deve Yavrusu Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Deve Yavrusu görmek ile alakali tabirler, Rüyada Deve Yavrusu görmek ne anlama gelir? Rüyada Deve Yavrusu nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Deve Yavrusu dini rüya tabirlerinde Deve Yavrusu anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Nablusi Rüya Tabirleri : Rüyada deve yavrusu görmek, şerefli ve muhterem bir çocuğa delalet eder. Yanında deve yavrusu olduğunu gören kimsenin, erkek bir çocuğu olur. Bazı tabirciler, deve yavrusu ve bütün hayvan yavrularına dokunmak üzüntü, meşguliyet ve kedere delalet eder, dediler.


Diyanet Ruya : Rüyada deve yavrusu görülmesi; şerefli ve muhterem bir çocuğa yorumlanır. Bir kimsenin rüyasında yanında bir deve yavrusu olduğunu görmesi; o kimsenin bir erkek çocuğunun olacağına işaret eder.


MollaCami Tabiri : DEVE YAVRUSU: Rüyada deve yavrusu görmek, şerefli bir çocuğa işarettir.Yanında deve yavrusu oldugunu gören kimsenin, erkek bir çocuğu olur.Bazı tabirciler, deve yavrusu ve bütün hayvan yavrularına dokunmak üzüntü, meşguliyet ve kedere işaret eder, dediler.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna