Rüyada Dehliz Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Dehliz Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Dehliz Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Dehliz görmek ile alakali tabirler, Rüyada Dehliz görmek ne anlama gelir? Rüyada Dehliz nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Dehliz dini rüya tabirlerinde Dehliz anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Nablusi Rüya Tabirleri : Rüyada görülen dehliz, elinde büyük işlere, helal olan şeylere ve akit yapan hizmetçiye delalet eder. Dehliz, bekçi yahut kapıcıya yahut kendisiyle cennete veya cehenneme girmeye sebeb olacak amel yahut riya sahibinin arzu ve isteğine kavuşturacak bineğidir. Bazan da dehliz kabre delalet eder. Çünkü kabir, cennet yahut cehennemin dehlizidir.
Bazan da dehliz, hasta veya kötürüm olan kimsenin yürümesine ya da geçiminin iyi ve yerinde olmasına delalet eder. Dehlizin aydınlığı, genişliği ve güzelliği güzel akıbete, karanlık, sık ve eğri olması kötü akıbete delalet eder.


Diyanet Ruya : Rüyada görülen dehliz, elinde büyük işlere, helal olan şeylere ve sözleşme yapan görevliye işarettir. Dehliz, bekçi yahut kapıcıya yahut kendisiyle cennete veya cehenneme girmeye sebeb olacak amele işarettir. Bazen de dehliz kabre işarettir. Bazen de dehliz, hasta veya korurum olan kimsenin yürümesine ya da geçiminin iyi ve yerinde olmasına işarettir. Dehlizin aydınlığı, genişliği ve güzelliği, güzel akıbete; karanlık, sık ve eğri olması kötü akıbete işarettir.


İhya Rüya Tabirleri : Bakınız; Geçit.


MollaCami Tabiri : Rüyada görülen dehliz, elinde büyük işlere, helal olan şeylere ve sözleşme yapan görevliye işarettir.Dehliz, bekçi yahut kapıcıya yahut kendisiyle cennete veya cehenneme girmeye sebeb olacak amele işarettir. Bazen de dehliz kabre işarettir.Bazen de dehliz, hasta veya korurum olan kimsenin yürümesine ya da geçiminin iyi ve yerinde olmasına işarettir.Dehlizin aydınlığı, genişliği ve güzelliği, güzel akıbete; karanlık, sık ve eğri olması kötü akıbete işarettir.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna