Rüyada Defter Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Defter Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Defter Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Defter görmek ile alakali tabirler, Rüyada Defter görmek ne anlama gelir? Rüyada Defter nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Defter dini rüya tabirlerinde Defter anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Nablusi Rüya Tabirleri : Rüyada defter görmek, maişetini ayarlamaya ve kuvvetli şeyleri zikretmeye delalet eder. Melikler için defterler görmek, iklimlere, ülkelere ve hazinelere, işsiz kimse için defter de, iş bulmaya delalet eder. Defter görmek, menfaat ve rızıklara, bazan da kast ve himmete, sıkıntı ve şiddete ve rızık aramak için yolculuğa delalet eder.


Diyanet Ruya : Rüyada defter görmek, maişetini ayarlamaya işarettir. İşsiz kimse için defter görmek, iş bulmaya işarettir. Defter görmek, menfaat ve rızıklara, bazen de kast ve himmete, sıkıntı ve şiddete ve rızık aramak için yolculuğa işarettir


MollaCami Tabiri : Rüyada defter görmek, maişetini ayarlamaya işarettir. İşsiz kimse için defter görmek, iş bulmaya işarettir.Defter görmek, menfaat ve rızıklara, bazen de kast ve himmete, sıkıntı ve şiddete ve rızık aramak için yolculuğa işarettir.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna