Rüyada Deccalın Çıkması Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Deccalın Çıkması Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Deccalın Çıkması Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Deccalın Çıkması görmek ile alakali tabirler, Rüyada Deccalın Çıkması görmek ne anlama gelir? Rüyada Deccalın Çıkması nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Deccalın Çıkması dini rüya tabirlerinde Deccalın Çıkması anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Nablusi Rüya Tabirleri : Halkta çıkacak bid'at ve sapık bir kimseye delalet eder. Sur'a üfürülmesi, veba yahut sultan tarafından gönderilecek bir şey sebebiyle korkutmaya, yahut şehirde bir fitnenin harekete geçmesine ya da hac ve savaş için topluca yolculuk yapmaya delalet eder.
Bir kimse rüyada Allah (C.C.) halkın arasını ayırıp hükmetmek için onları dirilttiğini veya hesap için halkı bir araya topladığını görse, Cenab-ı Hak tarafmdan insanlar hakkında zuhur edecek bir adalete veya adil bir padişahın gelmesine, ya da insanların görüp ve ondan taaccüb edecekleri büyük güne delalet eder.
Rüyada amel defterini sağ eliyle aldığını gören kimse, kurtuluşa, izzete, yüceliğe ve zenginliğe nail olur. Amel defterini sol eliyle aldığını gören kimse, günah, fakirlik ve ihtiyaç içinde helak olur. Sır'at köprüsünü salimen geçtiğini gören kimse şiddet, ve fitne ve belalardan kurtulur. Bazan sırat insanın katedeceği sarp yerlere delalet eder.


Diyanet Ruya : Bir kimsenin rüyasında deccalın çıktığını görmesi; insanlar arasından çıkacak bid'atçi ve sapık bir kimseye delalet eder.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna