Rüyada Dalga Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Dalga Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Dalga Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Dalga görmek ile alakali tabirler, Rüyada Dalga görmek ne anlama gelir? Rüyada Dalga nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Dalga dini rüya tabirlerinde Dalga anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Nablusi Rüya Tabirleri : Rüyada dalga görmek: «Onları altında gölgeler yapan (dağlar) gibi dalga sardığı vakit dini yalnız kendisine (yani Allah'a) tahsis etmek suretiyle muhlisler olarak Allah'ı çağırırlar.» (**). Ve: «Ikisinin arasına dalga girdi, oda boğulanlardan oldu.» (***) mealindeki ayetlerin işaretince, azap ve şiddete delalet eder.

(**)Lokman, ayet 32
(***)Hud, ayet 43,


Diyanet Ruya : Rüyada dalga görülmesi; değişik şekillerde yorumlanmaktadır. Rüyanızda bir kayık içinde bulunduğunuzu ve dalgalara yakalandığınızı görmeniz; hayatınız boyunca durmadan iş değiştireceğinize ve hiçbirinde de dikiş tutturamadığınıza yorumlanır. Rüyanızda denizde yıkanırken büyük bir dalganın sizi denizin ortasına doğru sürüklediğini görmeniz; içinde bulunduğunuz şu günlerde


İhya Rüya Tabirleri : Küçük ve ahenkli dalgalar sakin ve huzurlu hayata, ahenkle yürülen dünya işlerine ve kalp huzuruna, Hırçın ve kaba dalgalar azabı gerektirecek işlere ve şiddete delalet eder.


MollaCami Tabiri : Rüyada dalga görmek, azap ve şiddete işarettir.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna